W związku z rosyjskimi sankcjami finansowymi podjęliśmy krok w kierunku zawieszenia płatności do iz Rosji i Białorusi. W przypadku jakichkolwiek pytań wyślij e-mail do naszego zespołu wsparcia na adres support@xendpay.com

Recepta na sukces? Odnaleźć potencjał tam gdzie może się wydawać, że go nie ma!

Dyrektor naszej firmy Rajesh Agrawal, został bohaterem artykułu opublikowanego w dzisiejszym dzienniku biznesowym City AM, opublikowanym  nie tylko w londyńskim City, ale także w całej Anglii.

Rajesh Agrawal

sku

Artykuł opisuje obecną sytuację ekonomiczną na rynku światowym oraz pozycję firmy RationalFX na tle gospodarki. Ponieważ zarówno RationalFX jak i Xendpay.com zostały stworzone z myślą o klientach, oferując niedrogie, opłacalne i korzystne usługi wymiany walutowej oraz przelewów pieniężnych.

Komentując sytuację na globalnym rynku Rajesh stwierdził, że ‘przedsiębiorcy muszą odnaleźć potencjał tam gdzie może się wydawać, że go nie ma’.

Rajesh dodał ‘ Sześć lat temu, gdy zaczynałem, nikt nie chciał mnie słuchać, ludzie mniej przejmowali się kosztami pewnych rzeczy oraz tym, że mogliby zaoszczędzić. Gdy nadszedł kryzys ekonomiczny, wszystko się zmieniło –zarówno firmy jak i osoby indywidualne szukają bardziej opłacalnych, oszczędnych rozwiązań.’

Link do oryginalnego artykułu znajduje się poniżej:

City am


http://www.cityam.com/business-features/turning-obstacles-business-opportunities