W związku z rosyjskimi sankcjami finansowymi podjęliśmy krok w kierunku zawieszenia płatności do iz Rosji i Białorusi. W przypadku jakichkolwiek pytań wyślij e-mail do naszego zespołu wsparcia na adres support@xendpay.com

O Nas

Xendpay został założony przez innowatorów, którzy chcieli ulepszyć świat poprzez sukces korporacyjny. Celem jest zredukowanie kosztów międzynarodowych przekazów pieniężnych, przy jednoczesnym zachowaniu najlepszej z możliwych obsługi klienta.

Dzisiaj możemy być dumni ze stworzenia prawdziwej alternatywy dla ciebie – nasza misja to zmiana międzynarodowego rynku przekazów pieniężnych na lepsze.

Xendpay to pierwszy prawdziwy serwis przekazów pieniężnych bez opłat na konta bankowe, przy jednoczesnym zachowaniu najlepszych kursów wymiany, zazwyczaj dostępnych wyłącznie w międzynarodowych korporacjach. Wszystko to bez naruszenia czasów przelewów czy wiarygodności usług. Serwis ten jest ogromnym wyzwaniem dla tradycjonalnych i drogich usług za międzynarodowe przekazy pieniężne. Jest to wyjątkowa oferta dla osób indywidualnych szukających najlepszej metody na przesłanie pieniędzy zagranicę.

Xendpay to nie tylko wysoce konkurencyjny serwis finansowy, jest także światowym usługodawcą. Międzynarodowe przekazy są największym źródłem finansowym do krajów rozwijających się – $436  miliardy w 2014 raku zgodnie z oceną Światowego Banku. Jest to trzy razy więcej niż planowany światowy budżet. Niestety każdego roku około 9% z przesyłanych pieniędzy przeznaczone jest na opłaty i niekorzystne kursy wymiany, które nigdy nie docierają do celu. Na początku tego roku Kofi Annan określił opłaty za przekazy do Afryki jako „nieetycznie drogie” dlatego G8 wstąpił do akcji. Xendpay jest naszą odpowiedzią.

Poprzez korzystanie i dzielenie się o Xendpay możesz dołączyć do nas i przystąpić do prawdziwej akcji mającej na celu ulepszenie światowej ekonomii, upewniając się, że pieniądze docierają do celu. Wspólnie przyczynimy się do zmian na lepsze.

Aby platforma Xendpay odniosła sukces i zmienił się rynek przekazów pieniężnych, potrzebujemy wsparcia. Możesz nam pomóc na dwa sposoby:

Po pierwsze jako, że usunęliśmy tradycyjny mechanizm pobierania profitów za nasze usługi, jesteśmy całkowicie zależni od naszych klientów, którzy doceniają i chcą wspierać nasze innowacje za pomocą dobrowolnej płatności w zamian za inne koszta. Korzystając z naszych usług zauważysz, że zawsze proponujemy opłatę, która została obliczona na podstawie koszt za dostawę usług. Jednak do ciebie należy decyzja ile warte są nasze usługi. Postępujemy w ten sposób, aby stworzyć system dla każdego.

Po drugie nasza konkurencja wydaje miliony na marketing i reklamy, natomiast my chcemy zatrzymać te oszczędności dla klientów, aby każdy wydawał mniej korzystając z Xendpay. W zamian za pomoc prosimy o rozgłoszenie innym o naszych usługach, polecając nas osobiście lub za pomocą mediów. Dzięki temu z czasem coraz więcej ludzi może skorzystać z naszej oferty, a my będziemy mogli zwiększyć benefity dla rozwijających się krajów.

Informacje o RationalFX (zał. 2005): jedna z najszybciej rozwijających się firm i posiadająca najbardziej konkurencyjne ceny w UK, zajmuje się niezależna wymianą pieniędzy zagranicę. Obecnie posiada ponad 50.000 prywatnych i biznesowych klientów w całej Europie. Jest autoryzowana przez Financial Conduct Authority (FCA) i jest członkiem SWIFT. RationalFX wysłał już ponad 5 miliardów dolarów. Jest firmą prywatną, bez jakichkolwiek dodatkowych inwestycji, współpracuje z ponad 190-cioma krajami. Siedziba główna znajduje się w samym sercu finansowej dzielnicy w Londynie.