W związku z rosyjskimi sankcjami finansowymi podjęliśmy krok w kierunku zawieszenia płatności do iz Rosji i Białorusi. W przypadku jakichkolwiek pytań wyślij e-mail do naszego zespołu wsparcia na adres support@xendpay.com

‘Nie trzeba być pazernym’ aby odnieść sukces

Miniony rok okazał się pasmem sukcesów zarówno pod względem osobistym dla Rajesh’a oraz biznesowym dla RationalFX, siostrzanej firmy Xendpay. Po otrzymaniu nominacji przez dziennik the Independent w kategorii Młody Przedsiębiorca Roku, na 36. Gali Nagród Asian Who’s Who, Rajesh zdobył uznanie i został wyróżniony za ciężką pracę oraz przedsiębiorczość, które uczyniły z jego firmy RationalFX lidera na rynku handlu walutami .
Rajesh został również nominowany do wielu innych nagród, w tym do nagrody Lloyds TSB KPMG w kategorii Biznes i Handel oraz Asian Achievers Awards , a także pojawił się w prasie: The Times, Metro, City AM oraz The Economic Times.

sku

Po latach pełnych sukcesów na polu biznesowym, w tym przekroczenia miliarda funtów w transferach pieniężnych, Rajesh postanowił rozwinąć zakres działalności RationalFX, tworząc Xendpay, który zyskuje coraz silniejszą pozycję jako firma oferująca międzynarodowe przelewy pieniężne online.

Rajesh stwierdził ‘ Od początku firma przynosiła zyski, więc nie ma powodów do obciążania klientów wysokimi opłatami za usługi czego odzwierciedleniem jest serwis Xendpay.
Xendpay.pl jest internetową platformą płatniczą, która umożliwia bezpieczne, tanie i łatwe przelewy zagraniczne, szczególnie przydatne dla osób pracujących za granicą. Jako jedna z wiodących i najszybciej rozwijających się niezależnych firm, Xendpay  pomogło dotychczas tysiącom klientów oferując atrakcyjne kursu wymiany i zerową prowizję za przelewy, a w rezultacie zaoszczędzenie pieniędzy.

Osiągnięcia Rajesh’a zostały podkreślone także w dzisiejszym wydaniu dziennika Metro. E-kopia artykułu znajduje się poniżej:

sku