W związku z rosyjskimi sankcjami finansowymi podjęliśmy krok w kierunku zawieszenia płatności do iz Rosji i Białorusi. W przypadku jakichkolwiek pytań wyślij e-mail do naszego zespołu wsparcia na adres support@xendpay.com

Kariera

Xendpay to nowa firma należąca do Rational Group. Jest to wielojęzyczny serwis umożliwiający transfery pieniężne bezpośrednio na konta bankowe. 

Naszym celem jest stanie się największym serwisem online do przekazów pieniężnych w całej Europie- już jesteśmy najlepsi!

W naszym zespole pracują specjaliści do spraw marketingu, rozwoju biznesu, tłumaczeń oraz dokonywania płatności. Nasza siedziba mieści się w centrum londyńskiego city nieopodal stacji metra Aldgate. Zawsze szukamy utalentowanych ludzi, którzy pragną rozwijać swoją karierę w Social Media, w obszarze badań rynkowych, obsłudze klienta, programowaniu Java oraz Python, a także rozwoju stron internetowych, płatnościach, technologiach zwalczania nadużyć finansowych, reklamie oraz zarządzaniu projektami.

Xendpay to dynamicznie rozwijająca się firma, która zatrudni każdego kto udowodni, że jest dobry w tym co robi, posiada umiejętności, doświadczenie i jest gotowy na wyzwania.
 

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek, płeć, rasę, religię, narodowość czy system przekonań!
 

Jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu? Wyślij e-mail razem z twoim CV i listem motywacyjnym do careers@xendpay.com