W związku z rosyjskimi sankcjami finansowymi podjęliśmy krok w kierunku zawieszenia płatności do iz Rosji i Białorusi. W przypadku jakichkolwiek pytań wyślij e-mail do naszego zespołu wsparcia na adres support@xendpay.com

Informacje o regulacjach prawnych

Xendpay to internetowy system płatności online. Xendpay Ltd jest filią specjalistycznej firmy przekazów międzynarodowych RationalFX Ltd. Jest to siostrzana firma z główną siedzibą w centrum Londynu. RationalFX i wszystkie filie są autoryzowane przez Urząd Regulacji Rynków Finansowych FCA i regulowane przez Urząd Skarbowy HM Revenue & Custom.

Zarejestrowana firma

Xendpay Ltd jest zarejestrowany w Anglii. Siedziba mieści się pod adresem: Level 32, One Canada Square, Canary Wharf, London E14 5AB, numer rejestracyjny to 08071223.

RationalFX to nazwa handlowa dla Rational Foreign Exchange Limited, zarejestrowana w Anglii. Siedziba firmy znajduje się pod adresem: Level 32, One Canada Square, Canary Wharf, London E14 5AB, numer rejestracyjny to 05385999.

Xendpay jest zarejestrowany pod kodem ICO ZA488912

Zaufana firma

RationalFX posiada zaufanie tysięcy zadowolonych klientów, któży dokonali międzynarodowych transakcji na ponad 2 miliardy funtów. Nasi klienci to wielkie korporacje przesyłające miliony funtów w ciągu tygodnia i osoby prywatne przesyłające każdego miesiąca setki funtów, dolarów czy euro.

Financial Conduct Authority (byłe FSA)

Zgodnie z Payment Services Regulations 2009, Rational Foreign Exchange Limited jest autoryzowany przez Urząd Regulacji Rynków Finansowych (FCA), FRN Nr: 507958 do świadczenia usług finansowych i transferowych. Xendpay Ltd jest filią RationalFX.

Urząd Skarbowy HM Revenues and Customs

Zgodnie z doktryną Money Laundering Regulations 2007, Rational Foreign Exchange Limited jest zarejestrowany jako Money Service Business (MSB) w Urzędzie Skarbowym HM Revenue & Customs, MSB Nr. 12206957. Obie firmy (RationalFX i Xendpay) posiadają pełnoetatowego nadzorcę Money Laundering Reporting Officer (MLRO).

Ochrona danych

Zgodnie z Aktem Ochrony Danych (DPA) 1998 jesteśmy zarejestrowani w Information Commissioner’s Office Nr. PZ8997024.

ŚRODKI KLIENTA NA SEGREGOWANYCH RACHUNKACH

Rational Foreign Exchange jest autoryzowaną instytucją płatniczą przez Financial Conduct Authority. Jako autoryzowana instytucja płatnicza jesteśmy zobowiązani do ochrony środków klientów, umieszczając je na oddzielnym koncie (tzw. „rachunek zabezpieczający”). Konta te pomagają chronić środki klientów w przypadku niewypłacalności.

Jako autoryzowana instytucja płatnicza FCA nie jesteśmy objęci programem rekompensat za usługi finansowe.

Ochrona online to nasz priorytet

System płatności online i transferów pieniężnych stosuje te same technologie co bankowość online. Serwer używa zabezpieczenia na stronach internetowych, które jest dostępne w pasku narzędzi. Twoje dane są przechowywane w bezpieczny sposób, a wszystkie hasła są zakodowane.

Jeżeli płacisz używając karty debetowej, karty z kodem ochronnym czy hasłem internetowym (Zweryfikowane przez Visa), dane są niewidoczne, schowane i zakodowane dla Xendpay. Możesz być pewny że twoje dane są bezpieczne.