Wielka Brytania jest jednym z najpopularniejszych krajów emigranckich w Unii Europejskiej. Polacy wyjeżdżają nie tylko do pracy, ale także na studia. Życie na obczyźnie wiąże się wyzwaniami. Więc jeżeli musisz zasilić konto kogoś bliskiego, kto mieszka w Anglii, a zależy Ci na tanim, łatwym i wygodnym sposobie, zapoznaj się z ofertą Xendpay.

Xendpay to internetowa platforma płatnicza firmy RationalFX, która umożliwi Ci dokonywanie transferów z Polski do Anglii oraz wielu innych krajów na świecie.

To, co odróżnia nas od konkurencji to bardzo prosta forma rejestracji. Wystarczy jednorazowa rejestracja, a po aktywacji konta, możesz dokonywać transferów całkowicie online, bez konieczności dzwonienia do nas czy chodzenia do banku.

 

Możesz być pewien, że wysyłane przez Ciebie pieniądze są bezpieczne, ponieważ firma RationalFX, a także jej wszystkie produkty, w tym Xendpay, są autoryzowane przez (FSA) Komisję Regulacji Rynków Finansowych oraz podlegają Urzedowi Skarbowemu.

Dodatkowo, jesteśmy członkiem SWIFT, co sprawia, że nasze przelewy są sprawne i szybsze.

W RationalFX kupujemy waluty obce w hurtowych ilościach , co pozwala nam na znaczne oszczędności i dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom konkurencyjne kursy wymiany. 

Więc jeżeli chcesz przesłać pieniądze do Anglii i wymienić złote na funty, nie czekaj! Załóż bezpłatne konto w Xendpay a jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się i dokonaj przelewu już teraz!