Zdecydowałeś się właśnie na zakup towaru w Stanach Zjednoczonych, lub nawiązałeś współpracę handlową z dostawcą z tego kraju i zastanawiasz się nad najlepszym sposobem na przelew dolarów?
Zapewne rozważałeś skorzystanie z usług banku.  Jeżeli zdążyłeś już zapoznać się z cennikiem Twojego banku, to wiesz, jak wysokimi prowizajmi oraz dodatkowymi opłatami zostaniesz obciążony. Dodatkowo oferowany kurs wymiany złotego na dolary z pewnością nie będzie zadowalający.

Czy istnieje bezpieczny, wygodny i tani sposób na przelew z Polski do USA?

Tak! Dzięki internetowej platformie płatniczej Xendpay przelewy z Polski do USA stały się łatwiejsze, wygodniejsze a przy tym tańsze!

Jak to możliwe?

Wiemy, że nasi klienci cenią sobie czas i wygodę, dlatego też w Xendpay wszystko dzieje się online. Nie musisz do nas dzwonić, aby dodać dane odbiorcy, czy zlecić przelew. Nie musisz udawać się do banku, aby dokonać wpłaty. Zapomnij o kolejkach i długich, kosztownych rozmowach telefonicznych z bankiem!
Xendpay to serwis stworzony przez brytyjską firmę brokerską RationalFX. Mimo, że siedziba naszej firmy znajduje się w Londynie, nasi klienci korzystają z usług platformy na całym świecie!
Od niedawna także klienci w Polsce, mogą korzystać z usług Xendpay i dokonywać przelewów międzynarodowych w obcych walutach.

Xendpay. Dokonaj darmowej rejstracji,aby otworzyć bezpłatne konto. Jako posiadacz konta skorzystasz z internetowych przelewów bez limitów, możliwości przeglądu historii transakcji oraz możliwości zlecania przelewów 24/7.

Obie opcje zapewnią Ci konkurencyjny kurs wymiany, a także wybór metod przelewów:

  • Kartą debetową
  • Kartą kredytową
  • Przelewem bankowym
  • ELV lub Giropay

Aby dokonać przelewu dolarów amerykańskich do Stanów Zjednoczonych, upewnij się, że posiadasz poprawny IBAN oraz kod SWIFT.
Możesz być pewien, że transfer pieniędzy z Xendpay jest bezpieczny. Jesteśmy autoryzowani przez (FSA) Urząd Regulacji Rynków Finansowych, a także regulowani przez brytyjski Urząd Skrabowy (HMRC), tak jak każdy bank. Nasza platforma operuje w podobny sposób do babkowości interentowej. Możesz nam zaufać!

Dowiedz się więcej o szczegółach konta  Xendpay i zacznij dokonywać transferów pieniężnych z Polski do USA od dziś!