<< Przelew zagraniczny do USA

Jeżeli szukasz szybkiego, wygodnego, a przy tym bezpiecznego sposobu na przelew do USA, zapoznaj się z ofertą Xendpay.

Przesyłanie pieniędzy za granicę, może być stresujące. Z pewnością zależy Ci na korzystnej wymianie Złotówek na Dolary, ale także na pewności, że Twoje pieniądze bezpiecznie dotrą do odbiorcy.

Xendpay jest internetową platfromą płatniczą stowrzoną przez brokerską firmę RationalFX, z myślą o takich klientach jak Ty! RationalFX operuje na rynku brytyjskim juz od ponad sześciu lat, powiększając grono usatsyfkacjonowanych klientów nie tylko z UK, ale także z różnych zakątków świata.

Xendpay to rewolucyjny produkt, który pozwala na dokonanie zagranicznych przelewów całkowicie online. Od rejestracji i założenia konta, przez zlecenie, aż po śledzenie transkacji, drukowanie faktur i przegląd historii przelewów, wszystko dzieje się przez interntet.

Obawiasz się, że Twoje pieniądze nie są bezpieczne w internetowej sieci? Dowiedz się więcej o organach które nas regulują, kontrolują i autoryzują. Nasz system działa tak jak systemy, co raz bardziej popularnej w Polsce, bankowości internetowej. Rejestracja oraz posiadanie konta w Xendpay jest darmowe.

Decydując się na skorzystanie z usług Xendpay, uzyskasz dostęp do rzeczywsitego kursu wymiany, opcję negocjacji kursu przy większych kwotach, a przede wszystkim za każdorazowy przelew do USA zapłacisz o wiele mniej niż w banku!

 

Platforma Xendpay jest bardzo łatwa w użyciu,a sam proces przelewu to także prosta procedura. Aby dokonać przelewu do Stanów Zjednoczonych będziesz potrzebował :

  • Numeru konta odbiorcy
  • Kod SWIFT banku odbiorcy
  • Kod ABA Rooting banku odbiorcy (kod wymagany przy przelewach do USA)

Gdybyś zdecydował się na podobny przelew korzystając z usług banku, zostaniesz obciążony prowizją za przelew, a także zapewne stracisz na kursie wymiany Złotówek na Dolary. Dlatego po co przepłacać? Wybierz Xendpay i zacznij dokonywać przelewów już dziś– wygodnie, bezpiecznie i niedrogo!