W przypadku przelewów zagranicznych Polacy nie mają wielkiego wyboru a na polskim rynku transferowym zdecydowanie nadal panują banki.

Oczywiście bank jest najbardziej popularnym wyborem, jednak jak może się okazać, wcale nie najtańszym.Jeżeli interesuje Cię przelew z Polski do Portugalii, musisz się liczyć z wygórowanymi opłatami, prowizją , a także mało korzystnym kursem wymiany złotego na euro. Dodatkowo przelew może potrwać kilka dni roboczych, ponieważ większość banków zarabia na wpłatach dokonywanych przez klientów. Czy istnieje alternatywa?

Oczywiście. Xendpay oferuje internetowe przelewy pieniężne z Polski do Portugalii po niskich kosztach i korzystnych kursach wymiany. Przelewy w Xendpay są łatwe i wygodne. Aby dokonać przelewu wystarczy dokonać prostej rejestracji, zalogować się w naszej internetowej platformie i dokonać zlecenia przelewu za pomocą kilku kliknięć.

Jak dokładnie wygląda przelew z Polski do Portugalii? Oto kilka prostych kroków.

image

Nasza platforma jest naprawdę łatwa w użyciu. Po otrzymaniu Twojej wpłaty, pieniądze zostaną przewalutowane po ustalonym przy zleceniu kursie i wysłane do odbiorcy w Portugalii. Przelewy Xendpay drogą internetową są dostępne 24 h na dobę, co sprawia, że Twoje przelewy pieniężne do Portugalii są jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze!

Xendpay jest regulowany przez Brytyjski Urząd Regulacji Rynków Finansowych (FSA) oraz urząd skarbowy (HMRC), więc możesz być pewien/pewna, że Twoje pieniądze są w bezpiecznych rękach.Więcej o regulacjach i bezpieczeństwie przeczytasz tutaj.