Mieszkasz lub pracujesz za granicą? Chciałbyś dokonać transferu pieniężnego do Polski i szukasz najlepszego sposobu? Rozważ różne dostępne opcje.

Bank

Jest zapewne pierwszą opcją, która przyszla Ci do głowy. Jest także opcją najdroższą. Banki nie tylko pobiorą opłaty i prowizje za transfer do Polski i jego odbiór, ale także dokonają wymiany waluty po średnim, często mało korzystnym, kursie.

Firmy transferowe

Obecne na rynku od wielu lat, proponują atrakcyjniejsze kursy wymiany niż banki, a sposób dokonania transferu jest mniej skomplikowany. Musisz jednak wiedzieć, że firmy tansferowe pobierają średnio 10-15% od przelewanej sumy. W rezultacie, mniej pieniędzy dociera do odbiorcy!Skorzystanie z usług firm transferowych najczęściej wiąże się z udaniem się do biura agenta owej firmy, wypełnieniu formularza wysyłkowego oraz dokonania opłaty oraz wpłaty.

Jeżeli jednak cenisz sobie czas i wygodę, zapoznaj się z naszą ofertą.

Xendpay- przelew do Polski za pomocą kilku kliknięć

Łatwy, pewny i bepieczny transfer pieniędzy do Polski, jest teraz możliwy dzieki naszej internetowej platformie płatniczej. 

Xendpay jest jedną z niewielu firm, które umożliwiają niedrogi przelew z Wielkiej Brytanii do Polski bez koniczności wychodzenia z domu, dzwonienia gdziekolwiek, czy konieczności przesyłania dokumentów (przelewy do £2500).Oferujemy usługi także klientom zainteresowanym przelewem na konto dewizowe w Polsce (w walucie innej niż GBP).

  • Internetowa platforma płatnicza Xendpay sprawi, że przelewy do Polski okażą się nie tylko łatwiejsze, ale też wygodniejsze, ponieważ możesz dokonać zlecenia przelewu 24/7 logując się na swoje konto w Xendpay.
  • Jako posiadacz konta będziesz miał także wgląd do rzeczywistych kursów wymiany, a także wgląd od historii swoich transakcji.
  • Możesz dodać dane odbiorców, do których planujesz dokonać przelewów regularnie, aby dodtakowo przyśpieszyć proces transakcji.
  • Dokonaj wpłaty swoją brytyjską kartą debetową lub kredytową , a trafi ona na nasze konto klienta w ciągu kilku minut, co umożliwi nam przesłanie pieniędzy na konto odbiorcy szybciej niż w przypadku  zlecenia transferu bankowego.
  • Z Xendpay, przelew do Polski to kilka kliknięć. Otwórz konto.

Wybierając Xendpay, wybierasz wygodę, oszczędność i pewność.

Tak jak banki i inne popularne firmy zajmujące się przekazami finansowymi podlegamy kontroli Brytyjskiego Urzędu Skarbowego a nasze  firma jest autoryzowana przez Urząd Kontroli Rynków Finansowych (FSA). Należymy także do SWIFT (Stowarzayszenie Światowej Międzybankowej Telekomunikacji Finansowej). Możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze są bezpieczne i dotrą tam gdzie chcesz, kiedy chcesz!

Załóż konto internetowe już dziś!

Jeżeli masz pytania odnośnie naszego serwisu, skontaktuj się z nami! Mówimy po polsku!

 

Dowiedz się więcej:

Dlaczego warto założyć konto w Xendpay?

Jak działa Xendpay?