Przelewy do Polski i nie tylko.

Planujesz przeprowadzkę z Polski na stałe? W związku z tym zastanawiasz się nad transferem swoich oszczedności na konto zagraniczne? Jeżeli zapoznałeś się z ofertą banków, zapewne już wiesz, że oferta wiekszości z nich nie jest korzystna i nie podlega negocjacji.

Zapoznaj się z ofertą Xendpay firmy RationalFX.

Dzięki temu, że posiadamy konto w polskim banku PEKAO SA, bez problemu możesz dokonać wymiany walutowej na Euro, Funty Brytyjskie, Franki, Dolary czy inna walutę, w której posiadasz konto w nowym kraju. Jeżeli interesuje Cię transfer kwoty większej niż 75,000 złotych możesz negocjować z nami kurs.

W Xendpay wszystko dzieje się online, od rejestracji i otwarcia konta, przez dokonanie transakcji. Bez konieczności wychodzenia z domu i wysyłania form drogą pocztową.

Aby zacząć korzystać z naszej rewelacyjnej oferty, wystarczy załozyc konto!

Rejstracja jest darmowa i do nieczego Cię nie zobowiązuje. Natomiast do głównych zalet posiadania konta Xendpay należy:

możliwość dokonywania zleceń transferów oraz przeglądania historii przelewów 24/7; , dostęp do rzeczywistych kursów wymiany, niskie opłaty za transfer.

Nie czekaj i zarejestruj się już dziś. 

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, skontaktuj się z Biurem Klienta pod numerem +48 61 880 0118 lub +44 (0) 207 220 8173