Jeżeli szukasz szybkiego wygodnego, a przy tym bepiecznego sposobu na transfer pieniędzy do Polski, przelew online jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli mieszkasz w Anglii, to zapewne wiesz jak wiele firm umożliwa transfery do Polski. Xendpay jest jedną z takich firm.Jednak niewiele firm umożliwia transfery do Polski całkowicie online- a Xendpay owszem!

Co masz rozumieć przez „całkowicie online”?

To znaczy, że aby dokonać zlecenia nie musisz udawać się do biura agenta, wpłacić gotówki w placówce, potwierdzać zlecenia telefonicznie, wypełnianiać formularzy na papierze i generalnie uniknikasz wszystkich czasochłonnych rytuałów zazwyczaj związanych z dokonywaniem przelewu za granicę.Więc jeżeli naprawdę zależy Ci na wygodzie, zapoznaj się z naszą platformą Xendpay.

Xendpay zostało stworzone z myślą o klientach, którzy nie lubią marnować czasu i cenią sobie przejrzysty, opłacalny serwis. Xendpay jest platformą płatniczą, która pozwoli Ci na dokonanie transferu online nie tylko do Polski, ale także wielu innych krajów w Europie i na świecie.

Jak działa platforma i jak z niej korzystać?

Zarówno rejestracja jak i używanie Xendpay jest banalnie proste.

Zarejestruj się wpisując podstawowe dane

→ Aktywuj konto przez e-mail. Wypełnij swój profil.

→Dodaj odbiorców.

Dokonaj zlecenia w platformie.

→ Dokonaj wpłaty swoją angielską kartą debetową lub zleć przelew bankowy (jeżeli korzystasz z bankowości internetowej, zleć przelew od razu, przyspieszy to proces zlecenia).

Wpłata dociera do nas, a my wysyłamy pieniądze na konto Twojego odbiorcy.

Cały proces odbywa się przez Twoje konto w Xendpay. 

Możesz także śledzić proces przelewu, a także przeglądać historię swoich transakcji. Założenie konta oraz korzystanie z niego jest darmowe. Nasze ceny oraz oferowane kursy wymiany są przejrzyste. W momencie dokonywania zlecenia możesz sprawdzić dokładną opłatę za przelew, a także poznać rzeczywisty kurs wymiany dla wysyłanej przez Ciebie kwoty.

Co wyróżnia Xendpay spośród konkurencji?

  • Aby otworzyć konto nie wymagamy od Ciebie dokumentów*
  • Nie musisz potwierdzać danych odbiorcy lub zlecenia przez telefonNie musisz przynosić gotówki do biura agenta
  • Sprawdź RZECZYWISTY kurs wymiany- bez chwytów reklamowych
  • Niskie, przejrzyste koszty.
  • Dokonaj zlecenia w dowolnym miejscu, o dowolnym czasie, 24/7

Z Xendpay przelew do Polski online jest prostrzy, szybszy i wygodniejszy!

Załóż konto już teraz!

Dowiedz się więcej o przelewach do Polski:

Przelewy do Polski

Przelewy online do Polski