Nieważne jak długo mieszkasz na Wyspach, w Polsce zawsze pozostanie jakaś część ciebie. Nawet jeśli to tylko kredyt do spłacenia. Większość z nas zostawia w kraju zobowiązania, na których zaniedbanie nie może sobie pozwolić. Zostawiamy rodzinę potrzebującą wsparcia czy rachunki za polską telewizję. Często z powodu nagłych wypadków lub ponaglających terminów tracisz na słabym kursie i wysokich prowizjach pośredników. Firmy takie jak Xendpay powstały by pomóc ci tego uniknąć. W Xendpay oszczędność klienta jest naszą oszczędnością. W sensie przenośnym jak i dosłownie, ponieważ jako makler wymiany walutowej kupujący walutę hurtowo, otrzymujemy konkurencyjny kurs wymiany, dzięki czemu pomagamy naszym klientom uniknąć niskich kursów oferowanych przez wielkie banki lub biura wysyłek pieniężnych. 

Jak działamy?

  • Wystarczy darmowa rejestracja na naszej stronie by dowiedzieć się więcej, obliczyć dokładny koszt transferu i dokonać transakcji.
  • Z Xendpay możesz wysłać pieniądze do kraju drogą online już od 20 funtów za pomocą internetowej platformy płatniczej Xendpay. 
  • Umożliwiamy jak najłatwiejsze metody płatności za pomocą lokalnego przelewu bankowego lub zapłaty kartą

Xendpay jest jednym z wiodącym specjalistów na rynku wymiany walutowej w Wielkiej Brytanii. Mamy wieloletnie doświadczenie i bezpiecznie przetransportowaliśmy już ponad dwa miliony funtów. Zaufaj nam już dziś i dołącz do dziesiątek tysięcy naszych zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych jak i firm. Jesteśmy członkiem SWIFT i posiadamy autoryzację FSA oraz regulacje HM Revenue and Customs. Korzystanie z Xendpay oznacza dla Ciebie przede wszystkim:

  • Szybka i dogodna transakcja 24/7
  • Oszczędność pieniędzy za pomocą konkurencyjnego kursu i niskiej opłaty 
  • Gwarancja naszego wieloletniego doświadczenia i zaufania jakim obdarzyli nas klienci na całym świecie.