Wysyłasz pieniądze do Polski z zagranicy? Nie jesteś sam! Blisko milion Polaków żyjących na emigracji regularnie dokonuje przelewów pieniężnych. Jako nacja, Polacy są systematyczni. Średnio, co kwartał, rodacy zasilają konta najbliższych w kraju. najczestrzym wyborem są przelewy na konta bankowe lub osobiste przywiezienie gotówki. Ważne jest bezpieczeństwo i pewność, że przelew trafi na konto odbiorcy.

Decyzja o wyborze metody przelewu nie powinna być pochopna. Firm i banków oferujacych przelewy do Polski i nie tylko jest bardzo wiele. Większość z nich obciąża nadawce, a często także odbiorcę, prowizją za przelew i opłatami za odbiór.

Dodatkowo oferowany kurs wymiany rzadko okazuje się korzystny i zadowalający.

Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie, ale także wygodzie, wybór internetowej platformy płatniczej, jako metody przelewu może być najlepszą opcją!

Nie wybieraj jednak pierwszej lepszej firmy! Porównaj ceny kursu wymiany i dostępne opcje. Upewnij się, że firma zajmująca się przelewami elektronicznymi jest wiarygodna. Autoryzacja Komisji Regulacji Rynków Finansowych (FSA) i podleganie regulacji Urzędu Skarbowego to podstawa!

Internetowa platforma płatnicza Xendpay to jedno z najlepszych rozwiązań!

W łatwy sposób możesz przelewać pieniądze do Polski lub dokądkolwiek zechcesz! Dzięki temu, że firma RationalFX (której produktem jest Xendpay ) kupuje waluty w hurtowych ilościach, a Ty zyskujesz na rewelacyjnym kursie wymiany!

Dołącz do tysięcy klientów, którzy nam zaufali i od lat czerpią korzyści z naszych ofert!

Załóż bezpłatne konto, które do niczego nie zobowiązuje! A jeśli już jesteś naszym klientem, zaloguj się i zacznij wysyłać pieniądze od dziś!

 

Dowiedz się więcej:

Przekaz pieniędzy do Polski 

…..chciałbyś przeczytać ten artykuł po francusku? A może po angielsku lub włosku?

Nie ma problemu!