Przelewy do Polski.

Dzięki internetowi i nowym technologiom nasze życie pod wielu względami stało się łatwiejsze i wygodniejsze. Żyjemy szybko i tego też wymagamy od naszych banków, urzedów, sklepów. Bankowośc internetowa znacznie usprawniła przelewy pieniężne, jednak problemem nadal pozostają przelewy zagraniczne. Owszem , bank z pewnością zaoferuje nam możliwość przelewu w kilku głównych walutach. Jendak nie będziemy w stanie dokonać przelewu droga online, bez konieczności dzwonienia i wypełniania formularzy. Dodatkowo przelewy zagraniczne obciążone są dużo wyższymi opłatami niż przelewy krajowe, a jeżeli chodzi o kurs wymiany, to jesteśmy skazani na zaakceptowanie słabego, średniego kursu dnia w danym banku.

Jeżeli więc interesują Cię przelewy online do Polski, niedrogie, szybkie i bezpieczne skorzystaj z platformy internetowej Xendpay!

Xendpay jest produktem brytyjskiej firmy brokerskiej RationalFX. Zajmujemy się specjalistycznym doradztwem finansowym w dziedzine handlu oraz wymianie walut. Zaufało nam już tysiące klientów z całego świata, ponieważ korzystając z naszych usług mają wybór dziesiątek walut oraz dziesiątek krajów do których mogą wysyłać pieniądze.

Ty także możesz zacząć korzystać z konkurencyjnych kursów wymiany, opcji darmowych przelewów, a przede wszystkim z komfortu dokonywania transakcji online, dzięki naszej internetowej platformie płatniczej Xendpay.

  • załóż konto
  • dodaj odbiorców
  • dokonuj przelewów po niskich kosztach
  • przeglądaj historię i śledź proces przelewu 24/7

Nasza platforma operuje na takiej samej zasadzie jak bankowość internetowa, jesteśmy także kontrolowani i autoryzowani przez te same organy i urzędy, które kontrolują Twój bank, możesz więc być pewien ,że Twoje pieniądze są bezpieczne.

Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej! Załóż konto w Xendpay już teraz!

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszych serwisów, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem +44 (0) 207 220 8173 lyb +48 61 880 0118.