Według polskiego Urzędu Statystycznego (GUS) w minionych latach prawie 2 miliony Polaków zdecydowało się na życie po za granicami kraju. Czy jest to wyjazd sezonowy, czy na dłuższy okres, związek z Polską pozostaje. Spłata kredytu, bierzących rachunków, przesyłanie oszczędności na polskie konto bankowe, czy pomoc finansowa najbliższym, powodów do przesyłania pieniędzy do Polski jest mnóstwo.

W jednym z najpopularniejszych krajów migracyjnych,Wielkiej Brytanii, wiele jest firm oferujących niedrogie usługi transferowe do Polski. Jednak z pozostałymi krajami Unii Europejskiej nie jest już tak łatwo. W wielu krajach, na przykład Niemczech lu Francji, to banki dominują na rynku przelewów zagranicznych. Ewentulaną alternatywą są popularne biura transferowe takie jak Western Union czy Monez Gram, które mimo iż są powszechnie dostępne, są także jedną z droższych opcji.
Czy istnieje firma, która oferuje przelewy do Polski z różnych krajów europejskich, po rozsądnych cenach?

Tak! Xendpay jest idealnym rozwiązaniem.
Xendpay Ltd. jest filią RationalFX brytyjskiej firmy specjalizującej się w handlu walutami obcymi. Xendpay stworzyło internetową platformę płatniczą, która umożliwia zlecenie przelewu do Polski w dowolnym czasie, 24/7 z dowolnego miejsca. Jedyne czego potrzebujesz to komputer z dostępem do internetu bo w Xendpay wszystko dzieje się online!

Aby dokonać przelewu z Xendpay, mmusisz założyć konto. Jest ono bezpłatne i do nieczego Cię nie zobowiązuje, a otwarcie konta powinno Ci zająć zaledwie kilka minut. Wystarczy wpisać podstawowe dane, potwierdzić adres e-mail i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Wszystko w platformie Xendpay-bez zbędnych pytań, łatwo i wygodnie.
Jako posiadacz konta w Xendpay masz dostęp do rzeczywistych kursów wymiany, możesz także oszacować koszt przelewu do Polski z kraju w którym się znajdujesz. Dodaj dane odbiorców, śledź proces przelewu i przeglądaj historie swoich przelewów. Wysyłaj już od 25 Euro!

Jak wygląda przelew z Xendpay:
how

Xendpay pozwala na przelewy do Polski z większości krajów Unii Europejskiej. Więc czy mieszkasz w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czechach, Francji czy Hiszpanii i planujesz przelew do Polski nie wahaj się i załóż konto Xendpay.

*opcja płatności kartą dostępna w wybranych krajach