Planujesz przelew pieniędzy z Niemiec do Polski i szukasz alternatywy  dla banku?

Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Dzięki interentowej platformie Xendpay, możesz dokonać przelewu pieniędzy z Niemiec do Polski bez wychodzenia z domu-szybko, wygodnie i bezpiecznie.

Co to jest Xendpay?

Xendpay jest innowacyjną platformą płatniczą, która pozwala na dokonanie zleceń przelewów pieniężnych do Polski i innych krajów Europy i świata. Xendpay jest oddziałem brytyjskiej firmy brokerskiej, jednak zasięg usług Xendpay uwzględnia dziesiątki krajów na świecie, także Niemcy i Polskę.

Jak wygląda zlececenie przelewu z Xendpay?

  • Jeżeli chcesz przesłać pieniądze z Niemiec do Polski, oto kilka prostych kroków, które musisz uczynić:
  • Otwórz bezpłatne konto, bez zobowiązań. Wypełnij formularz online i gotowe. Bez wysyłania kopii dokumentów!*
  • Dodaj dane odbiorcy, wybierz zlecaną kwotę i walutę i sprawdź oszacowany koszt przelewu.
  • Zatwierdź zlecenie, dokonaj wpłaty na nasze konto klienckie (możesz użyć ELV lub zlecić transfer bankowy używając bankowości internetowej).
  •  W momencie, gdy wpłata pojawi się na naszym koncie, pieniądze zostaną przewalutowane, po uprzednio ustalonym kursie i wysłane do klienta.

Przelew z Xendpay jest naprawdę łatwy i wygodny, a przy tym bezpieczny. Posiadamy autoryzację FSA oraz uprawnienia do świadczenia usług finansowych na terenie wielu krajów, w tym Unii Europejskiej

Dlaczego jestśmy lepsi niż większość banków?

Nasi klienci korzystają z atrakcyjniejszych kursów wymiany walut (np. Euro na Złote), dzięki temu iż kupujemy waluty po kursach hurtowych. Nie pobieramy drakońskich opłat i prowizji. Nie odnosimy korzyści z przetrzymywania pieniędzy klientów na naszym koncie, dlatego działamy szybciej i sprawniej.

Jako posiadacz konta w Xendpay możesz dokonać zlecenia przelewu 24/7, a także przeglądać historię sowoich transakcji oraz śledzić te aktualne online.

Grono naszych zadowolonych klientów rośnie z dnia na dzień, dołącz do nich już dziś!  Załóż konto.

I DOKONAJ PRZELEWU Z NIEMIEC DO POLSKI JUŻ TERAZ

*Możesz wysłać od 25 do 2750 euro miesięcznie, bez wysyłania kopii dokumentów; aby wysłać więcej, będziesz musiał zwiększyć limit konta (bezpłatnie)

Przeczytaj więcej na temat przelewów z Niemiec do Polski:

http://www.xendpay.pl/przelew-euro-z-niemiec-do-polski/136