Jeżeli planujesz PRZELEW MIEDZYNARODOWY Z POLSKI warto rozejrzeć się i porównać oferty zarówno banków, jak i firm oferujących przelewy pieniężne. Może okazać się,że zlecenie przelewu z bankiem nie jest wcale najlepszą, a już z pewnością nie najtańszą opcją.

Bank jest tradycyjną formą dokonania przelewu międzynarodowego. Decydując się na zlecenie przelewu przez bank należy liczyć się z pewnymi konsekwencjami:
bank nie przedstawi Ci bierzącego kursu wymiany złotówek na interesującą Cię walutę
musisz liczyć się z prowizją, a także opłatą za przelew, która rzadko jasno wytłumaczona
dokonanie przelewu międzynarodowego wiąrze się z długimi rozmowami telefoniczynmi z Twoim bankiem lub wizytą w jednej z placówek banku
banki lubią przetrzymywać wpłaty klientów, więc musisz liczyć się z długim oczekiwaniem na przelew
nie będziesz w stanie sprawdzić statusu Twojego zlecenia, nie masz żadnej kontroli nad procesem przelewu

Kolejną opcją jest firma transferowa. Wybierając firmę transferową, która umożliwi nam międzynarodowy przelew pieniędzy z pewnością kireujemy się kosztami takiej usługi. Zależy nam więc na usłudze niedrogiej, której opłaty są od początku jasne, bez ukrytych opłat i dopłat. Jednak i tutaj warto zastanowić się nad zaletami takiej usługi. Mimo iż takie firmy jak Western Union czy Money Gram nadal świetnie radzą sobie na rynku, oferując możliwość wpłaty oraz wypłaty gotówką, wielu Polaków szuka wygodniejszych, łatwiejszych oraz bezpieczniejszych metod przelewu. Firmy te znane są na całym świecie, a ich placówki i agenci widoczni są w większości polskich miast. Jednak koszty przelewu międzynarodowego mogą okazać się nawet droższe od banku! Należy pamiętać także o bezpieczeństwie. Jeżeli nasz odbiorca nalega na przelew z użyciem popularnej firmy transferowej, warto zastanowić się dlaczego tak jest.

Jeżeli interesuje Cię bezpieczniejsza, tańsza i wygodniejsza alternatywa, zapoznaj się z ofertą Xendpay.

  • Xendpay oferuje wygodniejszy i łatwiejszy sposób na wysyłanie pieniędzy.
  • W przeciwieństwie do usług bankowych, nie musisz nigdzie dzownić, aby zlecić lub zawierdzić przelew.
  • Nie musisz osobiście iść do banku, ani wypełniać zbędnych formularzy. W Xendpay wszystko dzieje się online.
  • Rejestracja jest naprawdę łatwa, wystarczy, że wpiszesz podstawowe informacje na swój temat w formularzu online.
  • Po zakończeniu tej prostej czynności możesz dokonać pierwszego przelewu!

Xendpay jest także bezpieczne. Używamy zabezpieczeń charakterystychnych dla bankowości interentowej. Mamy uprawnienia do świadczenia usług finansowych i jesteśmy pod stałą kontrolą brytyjskiego Urzędu Kontroli Rynków Finansowych FSA oraz Urzędu Skarbowego i Celnego Jej Królweskiej Mości. Więcej o regulacjach przeczytasz tutaj.
Przelew międzynarodowy w Xendpay jest niezwykle łatwy.

jak

 

 

Więc nie zwlekaj ZAŁÓŻ DAROMOWE KONTO XENDPAY JUŻ TERAZ