Polska stała się bardzo popularnym krajem docelowym dla przelewów z zagranicy, w szczególności korytarz wysyłkowy z Anglii do Polski. Ma to naturalnie związek z dużą liczbą polskich imigrantów żyjących w Wielkiej Brytanii. Statystyki mówią iż tylko w 2011 roku, polscy imigranci przesłali do domu około 600 milionów funtów.

Ty też planujesz przelew do Polski? Chcesz wysłać pieniądze rodzine, zapłacić rachunki w Polsce, czy po prostu przelać pieniądze na swoje polskie konto? Z pewnością szukasz niedrogiego i wygodnego sposobu.

Jakie są opcje przelewu do Polski?

Z pewnością możesz dokonać przelewu do Polski korzystając z serwisów swojego brytyjskiego banku. Mimo iż wydaje się to najbardziej logiczna opcja, jeżeli sprawdziłeś koszty przelewu oraz prowizji, zapewne zdążyłeś się już przekonać jak kosztowna jest to opcja.

Kolejnym popularnym wyborem są dobrze znane firmy wysyłkowe, obecne na rynku od lat, takie jak Western Union czy MoneyGram. Z pewnością firmy te oferują usługę przesłania pieniędzy do Polski. W swojej ofercie mają także możliwości wpłaty oraz wypłaty gotówki. Jednak decydując się na ich serwis musisz liczyć się z raczej słabym kursem wymiany funta na złotego oraz zawyżonymi, wysokimi opłatami za przelew. Dodaj do tego konieczność udania się do agenta aby dokonać wpłaty i opcja ta nagle wydaje się nie tylko droga,ale też mało wygodna.

Ze względu na to iż Polska jest popularnym krajem docelowym, na brytyjskim rynku pojawiło się wiele firm oferujących serwis transferowy do tego kraju. Xendpay jest jednym z takich serwisów. Uważamy,że jesteśmy wyjątkowi. To co czyni nas często lepszymi od innych to fakt iż z Xendpay możesz dokonać przelewu z Anglii do Polski całkowicie online, wygodnie i szybko.

Dlaczego Xendpay jest idealnym sposobem na przelew do Polski?

• Atrakcyjny kurs wymiany funta na złotego, zawsze aktualny i rzeczywisty. Oferujemy także wymianę wielu innych walut oraz możliwość wysłania pieniędzy do innych krajów na świecie

• Niskie opłaty za przelew do Polski, staramy się być konkurancyjni. Sprawdź nasze opłaty tutaj.

• Możliwość zlecenia przelewu 24/7 przez naszą platfromę internetową

• Obsługa klienta online oraz przez telefon• Wygoda, nie musisz udawać się do biura agenta czy banku

Pulpit rockAby wysłać pieniądze na konto bankowe w Polsce, konieczne będzie podanie następujących danych:

• Nazwa konta odbiorcy-zazwyczaj pełne imię i nazwisko odbiorcy

• Numer konta-numer rachunku bankowego odbiorcy

• Nazwa banku-nazwa banku, w którym znajduje się konto odbiorcy

• Adres banku- adres banku, w którym znajduje się konto odbiorcy

• Kod SWIFT/BIC- jest kodem identyfikującym bank odbiorcy, zawiera od 8 do 11 znaków, zarówno cyfry jak i litery, np. RFXGB2L

 

Dowiedz się więcej o przelewach do Polski:

http://www.xendpay.pl/transfer-online-do-polski/363

http://www.xendpay.pl/opcje-przelewu-z-uk-do-polski/326

http://www.xendpay.pl/przelewy-do-polski/325