Wyślij pieniądze do Polski.

Planujesz przekaz pieniędzy z Irlandii do Polski? Zapewne zastanawiasz się jakie są Twoje opcje. Interesuje Cię przekaz funduszy dla rodziny, czy może zakup nieruchomości w kraju? Cokolwiek zamierzasz, wybór najbezpieczniejszej, najszybszej i najkorzystniejszej drogi jest kluczowy.

Wybierając najbardziej popularną metodę przekazu pieniężnego za pośrednictwem banku, decydujesz się na szereg dodatkowych opłat i wysoką prowizję. A mimo to, banki pozostają pierwszym wyborem większości.

Jakie są typowe koszty przekazu za pośrednictwem banku?

Wybrany przez Ciebie bank narzuca średni dzienny kurs Złotego, który ciągle się zmienia i prawdopobdobieństwo korzystnego przewalutowania jest bardzo małe.  Dodatkowo bank obciąży Cię kosztem przesyłki i odbioru, a także pobierze znaczną prowizję za usługę przekazu.

Czy istnieje lepsza opcja?

Korzystając z usług Xendpay wybierasz opcję o wiele atrakcyjniejszego kursu wymiany Złotego.

Naszym zadaniem w Xendpay jest zapewnienie rzetelnego serwisu, który oszczędzi naszym kilentom pieniądze!

Xendpay zapewnia system przekazów pieniężnych zaprojektowany z myślą o Tobie.  W łatwy, bezpieczny i szybki sposób, za pomocą kilku kliknięć możesz dokonać transakcji. Aktualizowany co minutę serwis informacyjny dostarcza najnowszych wiadomości z Giełdy Walutowej o najkorzystniejszym dla Ciebie kursie.

Dołącz do Xendpay zakładając Konto Internetowe już dziś i zacznij dokonywać przekazów pieniężnych z Irlandii do Polski od zaraz!