Planujesz przelew do Polski i poszukujesz najlepszego rozwiązania? Zależy Ci na tym, aby przelew był szybki, niedrogi, wygodny, a także bezpieczny? Jeżeli tak, to trafiłeś w odpowiednie miejsce! Xendpay oferuje internetowe przelewy pieniężne do Polski. Xendpay, jest filią brytyjskiej firmy brokerskiej RationalFX, specjalizującej się w handlu walutami. Xednpay został stworzony z myślą o ludziach, którzy cenią sobie wygodę, czas i pieniądze. Dzięki naszej platformie internetowej, możesz dokonać przelewu do Polski za pomocą kilku kliknięć!

Jak to działa?

Aby zacząć wysyłać pieniądze do Polski z Xendpay, musisz założyć konto. Wystarczy, wypełnienie szybkiego formularza online, pytamy o podstawowe dane, bez konieczności wysyłania nam dokumentów. Po wypełnieniu formularza i potwierdzeniu adresu email, Twoje konto zostanie automatycznie otwarte i gotowe do wysyłania pieniędzy do Polski. Możesz wysłać do 2500 GBP miesięcznie, a łącznie do 7500 GBP rocznie. Jeżeli interesuje Cię przelew większej sumy-nie ma problemu! Zwiększenie limitu konta jest darmowe. Minimalna kwota, jaką możesz wysłać, to jedynie 25GBP. Oto jak proste i szybkie jest dokonanie przelewu z Xendpay: Pulpit rock

Dokonując przelewu do Polski z Wielkiej Brytanii, możesz wybrać pomiędzy kilkoma metodami płatności:

  • Zlecenie przelewu bankowego (szybka metoda wpłaty, jeżeli korzystasz z bankowości internetowej)
  • Płatność kartą bankową (debetową)
  • Płatność kartą kredytową

Opłata za nasze przelewy są jednymi z najtańszych na rynku. Możesz sprawdzić dokładny koszt przelewu do Polski, a także sprawdzić bieżący kurs złotego po zalogowaniu się na platformie Xendpay. Z Xendpay dokonanie przelewu do Polski jest naprawdę łatwe i niedrogie! Możesz dokonać zlecenia 24/7 z dowolnego miejsca, wystarczy Ci dostęp do Internetu. Zapomnij o drogi przelewach znanych firm transferowych, czy horrendalnych opłatach w bankach. Wybierz Xendpay!