Zastanawiasz się jak wysłać pieniądze z Niemiec do Polski?Zależy Ci na wygodnym sposobie,ale także opłacalnym? Twój bank nie oferuje korzystnej opcji?

Jeżeli tak, to nadszedł czas abyś poznał Xendpay-internetową platformę płatniczą, która umożliwi Ci wysłanie pieniędzy z Niemiec do Polski za pomocą kilku kliknięć.

Jak to działa?

Xendpay oferuje wygodniejszy i łatwiejszy sposób na wysyłanie pieniędzy. W przeciwieństwie do usług bankowych, nie musisz nigdzie dzownić, aby zlecić lub zawierdziń przelew. Nie musisz osobiście iść do banku, ani wypełniać zbędnych formularzy. W Xendpay wszystko dzieje się online. Rejestracja jest naprawdę łatwa, wystarczy, że wpiszesz podstawowe informacje na swój temat w formularzu online. Po zakończeniu tej prostej czynności możesz dokonać pierwszego przelewu!

Każdy, nowozarejestrowany posiadacz konta w Xendpay, może wysyłać do 2500 Euro miesięcznie (7500 Euro rocznie). W momenicie, gdy wykorzystasz limity, możesz bezpłatnie je zwiększyć. Ten proces także jest bardzo prosty. Wypełniasz kwestionariusz na temat Twoich potrzeb walutowych i planów dotychących przyszłych przelewów (nie oznacza to,że jesteś zobowiązany do dokonania przelewów!), przesyłasz kopie dokumentu tożsamości oraz dokumentu potwierdzającego adres i gotowe! Nie wysyłasz nic pocztą! Dokumenty prześlesz przez swoje konto Xendpay lub na nasz adres e-mail.

Jak wysłać pieniądze z Niemiec do Polski z Xendpay?  Oto kilka prostych kroków:

some text

Pamiętaj, że po dokonaniu zlecenia w platformie, musisz dokonać wpłaty funduszy na nasze niezależne konto klienckie. Możesz zlecić przelew ze swojego konta bankowego (użyj bankowości interentowej, cały proces będzie bardzo szybki), użyć ELV lub swojej karty bankowej*.

Dlaczego właśnie Xendpay?

Większość banków niemieckich ma w swojej ofercie przelewy do Polski, jednak oferowany przez banki kurs wymiany euro na złotówki rzadko jest korzystny. Dodatkowo pobierane prowizje mogą znacząco uszczuplić wysyłaną kwotę.

Jeżeli rozważałeś skorzystanie z usług popularnych firm transferowych, jak na przykład Western Union, to z pewnością wiesz, że pobierana prowizja najczęściej także jest dosyć duża. A im większą kwotę wysyłasz, tym więcej musisz zapłacić.

Xendpay jest wygodniejszą i korzystniejszą opcją. Nasze opłaty są transparentne, a nasze kursy są rzeczywiste. Nie znajdziesz dziennego kursu na naszej stronie interentowej, ponieważ notowania, tak jak cała giełda walut, zmieniają się co kilka sekund. Aby poznać kurs wymiany po porstu zaloguj się na swoje konto Xendpay!

Warto również wiedzieć,że wysyłanie pieniędzy z Niemiec do Polski z Xendpay jest bezpieczne. Mamy licencje na świadczenie usług finansowych, które obejmuje min. Unię Europejską. Jesteśmy regulowani i kontrolowiani przez te same instytucje, które regulują banki. Nasza internetowa platfroma jest pełna zabezpieczeń i nowoczesnych systemów chroniących dane naszych klientów. Więcej na ten temat przeczy tasz TUTAJ.

Wysyłanie pieniędzy z Xendpay po prostu się opłaca.  Nie zwlekaj i OTWóRZ KONTO.