Mieszkasz lub pracujesz  w  Niemczech i planujesz transfer pieniędzy. Zastanawiasz się jakie masz opcje i jak najlepiej przesłać pieniądze z Niemiec do Polski. Czy zależy Ci na wygodnym, szybkim, niedrogim sposobie? Czy chcesz przesłać pieniądze z Niemiec do Polski bez konieczności wychodzenia z domu?

Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Transfer pieniędzy z Niemiec do Polski przez internet z Xendpay.

Co to jest Xendpay? 

Xendpay jest firmą zajmującą się międzynarodowymi transferami pieniężnymi. 

Specjalnie z myślą o naszych klientach stworzyliśmy internetową platformę płatniczą, która pozwala im na samodzielne przesłanie pieniędzy do Polski lub innych krajów-szybko i bezpiecznie.

Jak to działa?

  • Załóż darmowe konto. Zajmie Ci to jedynie kilka minut.
  • Jako posiadacz konta możesz dodać dane swoich odbiorców, sprawdzić bieżące kursy wymiany dla interesującej Cię kwoty, oraz dokonać zlecenia 24/7.
  •  Po dokonaniu zlecenia, zrób wpłatę na nasze konto klienckie, możesz użyć ELV lub transferu bankowego, jak wolisz.
  • Pieniądze zostają wymienione i wysłane przez nas na konto docelowe odbiorcy.
  • Możesz śledzić proces transakcji oraz przeglądać historię przelewów na swoim koncie Xendpay.

 

Czy Xendpay jest bezpieczne?

Oczywiście! Mamy licencję na świadczenie usług finansowych i jesteśmy kontrolowani w taki sam sposób jak banki. O informacjach regulacyjnych dowiesz się więcej TUTAJ.

Dlaczego Xendpay a nie bank?

Bo banki nie są tak wygodne jak Xendpay, tak TANIE JAK XENDPAY, nie mają korzystnych kursów, za to mają predyspozycje do dodawania ukrytych prowizji i opłat.

Jeżeli mieszkasz w Niemczech, to wiesz, że istnieją inne opcje, jak usługi gigantów Western Union czy Money Gram. Ale spójrz na ich kursy wymiany i opłaty! Czy nie łatwiej po prostu założyć konto w Xendpay i przesłać pieniądze z Niemiec do Polski wygodniej, taniej i bezpieczniej?

Xendpay– prześlij pieniądze do Niemiec bez wysyłania dokumentów*, bez wypełniania papierów, bez zbędnych potwierdzeń telefonicznych i bez ukrytych opłat- WYGODNIE, BEZPIECZNIE,NIEDROGO.

Inne artykuly na temat wysyłania pieniędzy z Niemiec:

Przelew Euro z Niemiec do Polski