Polak potrafi!

Polscy emigranci to nie tylko pracownicy fizyczni i sezonowi. Od kliku lat, przedsiębiorczy rodacy zakładają przedsiębiorstwa i firmy w Wielkiej Brytanii. Według raportu Gazety Prawnej wiele działalności nastawionych jest głównie na rynek Polaków mieszkających w UK, którzy chętnie wstąpią do polskiej restauracji na domowy obiad, czy też kupią polskie produkty.

Jednak są też przedsiębiorcy z ambicją podbicia rynku angielskiego. Wiele firm, na przyklad operujących na rynku budowlanym, nie ma sobie równych. Polscy biznesmeni- emigranci zatrudniają świetnych fachowców, a dzięki kontaktom z dostawacami i producentami w kraju i nie tylko, są w stanie zaoferować konkurencyjne ceny!

Posiadanie firmy lub innej działalności może wiązać się z przelewami i płatnościami międzynarodowymi w tym także do Polski. Zapłać dostawcom, kontrahentom czy pracownikom w kraju w łatwy sposób, bez konieczności wychodzenia z domu!

Xendpay 

to internetowa platforma międzynarodowych przekazów pieniężnych operowana przez RationalFX – niezależną i wciąż rozwijająca się organizację, specjalizującą się w międzynarodowych przekazach pieniężnych i transakcjach walutowych.

Założenie darmowego konta zajmuje tylko kilka minut i będziesz mógł dokonywać przelewów z Wielkiej Brytanii do Polski i dokadkolwiek zechcesz niemal natychmiast.

Skorzystaj z konkurencyjnego kursu wymiany i niskich opłat!

Dowiedz się jak działa nasza platforma Xendpay!

A następnie zarejestruj się i zacznij przelewać pieniądze juz dziś