Przelewy do ponad 70 krajów na świecie.

Obecnie na rynku pojawia się co raz więcej firm zajmujących się zagranicznymi przelewami pieniężnymi.  Oferty są bardzo zróżnicowane, niektóre serwisy są mniej lub bardziej skomplikowane. Firmy te działają w podobny sposób do kantorów, osiągając zyski finansowe z różnicy pomiędzy ceną kupna waluty oraz ceną sprzedaży. W podobny sposób operuja także banki, które co raz częściej umożliwiają klientom przelewy dorgą internetową.

Więc jak Xendpay wygląda na tle konkurencji?

  • Platforma Xendpay jest produktem firmy brokerskiej RationalFX, która od ponad 6 lat świadczy usługi wymiany walutowej i międzynarodowych przelewów pieniężnych klientom z całego świata.
  • Xendpay to jeden z pierwszych systemów, które umożliwiają dokonywanie przelewów całkowicie online.
  • Dzięki temu, że w Xendpay wszystko dzieje się online, nasi klienci nie muszą dzwonić do nas, aby potwierdzić przelew czy podać dane odbiorcy (tylko pomyśl o czekaniu na wolną linię i operatora oraz kosztach połączeń!).
  • Aby dokonać wpłaty na nasze konto, z którego następnie fundusze zostaną wysłane do odbiorcy, nie musisz fizycznie udawać się do banku, wszystko dzieje sie online (zapomnij o staniu w kolejkach)!
  • Aby dokonać wpłaty możesz wybrać spośród różnych metod, używając karty debetowej lub kredytowej, przelewu bakowego, ELV, Giropay, iDeal.
  • Większość internetowych firm pośredniczących oferuje jedynie przelewy pomiędzy Polską a Wielką Brytanią. Xendpay daje Ci możliwość wysyłania pieniędzy z wielu krajów na świecie do ponad 80 państw!
  • Nasza konkurencja oferuje głównie przelewy na konta złotówkowe, lub pobiera znaczne prowizje za przelewy na konta dewizowe . Z Xendpay możesz dokonać wpłat na konto walutowe w Polsce, czy innym kraju w Euro,Funtach, Dolarach, Frankach Szwajcarskich i wielu innych walutach.
  • Jednorazowe otwarcie konta w Xendpay oszczędza Ci problemów z zapamiętywaniem numerów referencyjnych, numerów kont bankowych i innych danych odbiorcy, koniecznych do ponownego dokonania przelewu. W Xendpay możesz zapisać wszystkie dane, a także przeglądać historie przelewów i śledzić proces transakcji.
  •  Możesz skontaktować się z nami w wygodny dla Ciebie sposób: zadzwonić na numer +44 (0) 207 220 8173 lub +48 61 880 0118 lub napisać do nas przez formę kontaktową, która znajduje się na naszej stronie internetowej.
  • Skorzystaj z wielojęzycznej obsługi klienta!Mówimy po polsku, angielsku, hiszpańsku, włosku, niemiecku, chińsku, czesku, partugalsku oraz francusku.

Więc nie zastanwiaj się i załóż konto już teraz! Rejstracja jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje!