Xendpay jest rozpoznawalną brytyjską firmą na rynku wymiany walutowej w Wielkiej Brytanii. Nasze długoletnie doświadczenie pomogło nam zdobyć zaufanie dziesiątek tysięcy klientów na całym świecie. Jako makler wymiany walutowej kupujemy walutę hurtowo, dzięki czemu otrzymujemy konkurencyjny kurs wymiany gwarantujący nam wielkie oszczędności, które możemy przekazać naszym klientom. Przy tym w odróżnieniu od wielkich banków i biur wysyłek pieniężnych mamy bardzo niskie opłaty transferowe.  

 Przede wszystkim jednak oferujemy niezwykle dogodny serwis przesyłania pieniędzy do wielu krajów na świecie przez dwadzieścia cztery godziny siedem dni w tygodniu, szybko i sprawnie drogą online. Dlatego transfer do Paragwaju nie jest dla nas skomplikowany ani przez odległość geograficzną ani różnice polityczne. 

 Co to znaczy? 

 Oznacza to, że wystarczy kilka kroków by w sposób prosty przesłać pieniądze do Paragwaju z jakiegokolwiek miejsca na świecie. Po dokonaniu rejestracji można dokładnie obliczyć koszt danego transferu zapoznając się z naszymi niskimi taryfami. Rejestracja w naszym serwisie jest zupełnie darmowa i nie zobowiązuje do wykonania jakiegokolwiek transferu. W przypadku wątpliwości nasze biuro obsługi odpowie na wszelkie pytania. 

 Kim jesteśmy?

 
  Pierwszą brytyjską firmą, która otworzyła system wymiany walutowej online dla klientów indywidualnych z cenami w czasie rzeczywistym. Bezpieczeństwo naszych transferów zagwarantowane jest przez członkostwo w SWIFT oraz autoryzację FSA.  RationalFX oferuje łatwy i dogodny serwis międzynarodowych transakcji walutowych zarówno dla klientów prywatnych jak i biznesowych. Prowadzimy obsługę telefoniczną w języku polskim, francuskim i angielskim oraz online również w wielu innych językach. Dzięki naszym konkurencyjnym kursom walut oraz niskich opłatach transferowych każdego roku pomagamy dziesiątkom tysięcy klientów indywidualnych jak i firm zredukować koszty zagranicznych płatności. 

3 powody dla których warto wybrać Platformę Płatniczą online Xendpay:

  • konkurencyjne kursy walut
  • efektywność potwierdzona bezpiecznym transferem już ponad 2 miliardami funtów
  • przejrzystość i dogodność naszych usług 24/7