Norwegia stała się jednym z najbardziej popularnych krajów w Skandynawii do którego Polacy udaja się na emigrację. Rodacy chwalą sobie dobrą płacę, warunki pracy i przyjazne nastawienie Norwegówm którzy cenią sobie polska pracowitość.

Jeżeli Ty także zdecydowałeś się na przeprowadzkę do Norwegii, może interesować Cię przelew oszczedności z Polski do nowego kraju zamieszkania. Z pewnością rozważałeś skorzystanie z usług banku. W takim przypadku musisz jednak liczyć się z prowizjami za przelew zagraniczny, które znacząco rosną wraz z kwotą, którą przelewasz, a także z niskim kursem wymiany korony norweskiej. Więc jeżeli zastanwiasz się czy istnieje lepszy sposób na dokonanie przelewu zagranicznego, zapoznaj się z ofertą Xendpay!

Xendpay to platforma płatnicza stworzona przez brytyjską firmę brokerską RationalFX. RationalFX z sukcesem, od ponad sześciu lat zapewnia swojej rosnącej liczbie klientów usługi wymiany walutowej, strategii na giełdzie Forex, a od 2011 także usługę przelewów międzynarodowych całkowicie online.

To co wyróżnia Xendpay od innych serwisów i ofert to fakt, że w Xendpay wszystko dzieje się online.

Oto co nalezy zrobić:

•    Zarejestruj sie online.Zajmie Ci to jedynie kilka minut.
•    Zaloguj się na swoje nowe konto Xendpay i dokonaj pierwszego przelewu!
•    Możesz dokonać wpłaty za pomocą karty bankowej lub przelewu bankowego.
•    Jako posiadacz konta w Xendpay zyskasz możliwość śledzenia transakcji oraz przeglądu historii.
•    Po zalogowaniu będziesz miał dostęp do rzeczywistego kursu wymiany!

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące rejestracji, konta lub przelewu skontaktuj się z nami.

Nie wahaj się! Otwarcie konta nie zobowiązuje Cię do korzystania z naszych usług! Więc nie czekaj. Załóż konto juz teraz!