Przelew do Niemiec. 

Mieszkasz w Niemczech? Masz zamiar wyjechać lub już wyjechałeś do pracy za granicą? Masz zamiar wysyłać pieniądze do Polski, na własne konto, na konta bliskich? W takim razie, warto zastanowić się nad sposobem przelewu Euro na konto w Polsce.

Korzystając z Xendpay możesz dokonać szybkiego przelewu Euro na konto w Polsce, lub dokonać wymiany i przelewu innej pary walut. 

Co to jest Xendpay?

Xendpay jest platfromą płatniczą, która umożliwia wysłanie pieniędzy z Niemiec do Polski i innych krajów całkowicie online. Z Xendpay nie musisz nigdzie dwonić ani wypełniać papierów aby wysłać pieniądze za granicę. Jesteśmy tańsi i wygodniejsi niż większość banków, nie obciążymy Cię ukrytymi opłatami i prowizjami. Z nami wyślesz więcej za mniej i to po dobrym kursie!

Jak wysłać pieniądze z Xendpay?

  • Załóż darmowe konto-wypełnij prosty formularz online.
  • Wybierz walutę i kwotę przelewu
  • Sprawdź bieżący kurs wymiany walut
  • Podaj dane odbiorcy
  • Zatwierdź przelew i dokonaj wpłaty! Użyj ELV lub transferu bankowego

Gotowe! Pieniądze zostaną przez nas przesłane na konto odbiorcy.

Jeżeli posiadasz konto w Xendpay dokonaj przelewu już teraz.

Otwarcie konta w Xendpay jest naprawdę łatwe! Rejestracja jest darmowa i do nieczego Cię nie zobowiązuję, a Ty zyskasz na atrakcyjnych kursach wymiany, niskich opłatach, możliwości zlecania przelewów 24/7, opcji zachowania danych konta odbiorcy i wielu innych. Przekonaj się sam i załóż konto.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta wypełniając formę kontaktową.