Polonia w Kanadzie należy do czołówki najzamożniejszych grup etnicznych w tym kraju. Rodacy cieszą się opinią pracowitych, solidnych profesjonalistów i fachowców. Słyną też z inwestycji w piękne domy i luksusowe samochody, tworząc trzon ekonomiczny polskiej emigracji w Kanadzie. 

Być może Ty też jesteś członkiem kanadyjskiej Polonii, a z ojczyzną łączą Cię sprawy biznesowe, inwestycje i zakupione nieruchomości lub rodzina i znajomi? A może to Twoi najbliżsi mieszkają w Kanadzie?  Planujesz przekaz pieniężny z Kanady do Polski, lub przeciwnie, interesuję Cię przekaz z Polski do Kanady?
Jakikolwiek jest cel i powód Twojego przekazu , znalezienie najkorzystniejszej oferty jest ważne, chociaż czasem dostępne opcje moga być mylące. Znalezienie odpowiedniego serwisu, może przynieść znaczące korzyści i zaoszczędzić Twój czas i pieniądze!

Bank

Banki to nadal najczęściej wybierana opcja przekazu pieniężnego do lub z Kanady. Przekazu można dokonać przez telefon lub osobistej wizycie w banku. 
Każdy kto skorzystał z usług banku w celu przekazu pieniędzy, przekonał się jak wysokie są dodatkowe opłaty i prowizje pobierane przez banki.  Kurs wymiany waluty nie jest konkurencyjny i atrakcyjny. Dodatkowo stanie w kolejkach i czekanie na operatora gdy naliczane są drogie minuty,to marnowanie czasu!

Druga opcja?

Biura zajmujace się transferami pieniężnymi. Znajdziesz je na ulicach każdego większego miasta i w domach towarowych. I mimo, że zaoferują Ci bardziej atrakcyjny kurs wymiany niż bank, narzucą też mniej atrakcyjne opłaty, do 15% wartości przekazu!

Czy jest korzystniejszy i łatwiejszy sposób?

Oczywiście! Jeżeli Twoim priorytetem jest bezpieczny, szybki przekaz pieniedzy, warto przyjrzeć się Internetowej Platformie Płatniczej Xendpay.

Xendpay jest platformą online, która umożliwi Ci szybki, łatwy i bezpieczny przekaz pieniędzy. Oferowany przez nas kurs wymiany walut bije na głowę kursy oferowane przez banki czy inne instytucje! Jak to możliwe?

Platforma operowana jest przez RationalFX, firmę zajmującą się wymianą walut obcych. Kupowanie waluty w dużych, hurtowych ilościach pozwala nam zaoferować konkurencyjne, atrakcyjne kursy.  Nasi maklerzy dokonują setek transakcji tygodniowo, a masa zadowolonych, stałych klientów potwierdza ich skuteczność i ekspertyzę.

Jednak platforma Xendpay to krok do przodu. Bez wychodzenia z domu i konieczności dzwonienia dokądkolwiek, możesz dokonać przekazu pieniędzy do i z Kanady przez internet! Nadal korzystasz też  z rewelacyjnych kursów wymiany walut i oszczędzasz pieniądze, ponieważ opłata jaką pobieramy za dokonanie przelewu jest o wiele niższa od tej, którą pobiera bank. Z Xendpay unikniesz też wysokich prowizji za przekaz!

Otwórz Konto Internetowe za darmo już dzisiaj! Rejestracja w serwisie Xendpay jest całkowicie darmowa a posiadanie konta do niczego nie zobowiązuje! Więc przekonaj się sam i zacznij oszczędzać!

 

Dowiedz się więcej o:

Niedrogi i bezpieczny przelew do Hiszpanii. Czy to możliwe?

Przekazy pieniężne z Irlandii.

Najlepszy sposób na przelew pieniędzy z USA.