Polska cieszy się rosnącą współpracą gospodarczą z Kanadą. Polskie firmy zarówno eksportują jak i importują towary i produkty. Cieszymy się dobrą opinią jako dostawcy i producenci.
Inwestujesz w Kanadzie? Zamawiasz towary z tego kraju, lub przeciwnie, jesteś wykonawcą lub importerem towarów wysyłanych do Kanady?

Szybki i łatwy przelew, może ułatwić i usprawnic działanie Twojej firmy! Firma RationalFX jest jedną z pierwszych firm maklerskich na byrtyjskim rynku, która wprowadziła ofertę międzynarodowych transferów elektronicznych.

Po unowocześnieniu naszego systemu i utwożeniu Internetowej Platformy Płatniczej Xendpay, transfery online stały się jeszcze łatwiejsze i szybsze!
Po założeniu konta online i jego aktywacji, będziesz mógł w bezpieczny sposób dokonywać transferów pieniężnych do Kanady i dokądkolwiek na świecie!

Z niską opłatą transferową i okazji skorzystania z naszych atrakcyjnych, konkurencyjnych kursów wymiany walut, transfery elektroniczne jeszcze nigdy nie były tak korzystne! Zarejestruj się!

Idź z duchem czasu, zacznij przelewać pieniądze online. Szybko, wygodnie i bezpiecznie.
RationalFX, jak i sama platforma płatnicza Xendpay, są autoryzowane i regulowane w taki sam sposób jak banki, więc masz gwarancję bezpieczeństwa Twoich środków! (Dowiedz się więcej, o tym kto nas reguluje)