Jeżeli planujesz przelew do Hong Kongu na konto kogoś z rodziny, czy też na konto prywatne, Xendpay może okazać się najtańszym, najszybszym i najwygodniejszym rozwiązaniem. Aby uczynić przelewy do Hong Kongu opłacalnymi, oferujemy naszym klientom konkurencyjny kurs wyminay dolara, oraz niskie opłaty za dokonanie transakcji. Przelewy z Xendpay są również bardzo łatwe, ponieważ nasza platforma jest prosta w obsłudze, a fakt iż mozesz dokonać zlecenia transferu wygodnie on-line 24/7 czyni je jeszcze lepszymi!

Hong Kong jest jednym z dwóch regionów administracyjnych (SAR) Chińskiej Republiki Ludowej, drugim jest Makau . Oficjalnymi językami w Hongkongu są chiński oraz angielski i jest on najbardziej zaludnionym miastem na świecie. Hong Kong ma również największą liczbę wieżowców na świecie, około 8000 drapaczy chmur.

Istnieje wiele sposobów na transfer pieniądzy do Hong Kongu, więc jest to dobry pomysł, aby podjąć te opcje pod uwagę, ponieważ to pomoże ci znaleźć najprostszy i najtańszy sposób transferu pieniędzy.

Rozwiązaniem, które jako pierwsze przychodzi na myśl, gdy szukasz  sposobu na transfer pieniędzy do Hong Kongu jest bank, jednak kursy wymiany dolara oferowane przez bank, rzadko są satysfakcjonujące, a dodatkowe prowizje czynią transfer mało opłacalnym.

Dokonywanie przelewów za pośrednictwem biura pośredniczącego jest kolejnym rozwiązaniem. Decydując się na tę metodę, musisz niestety liczyć się z prowizją sięgającą od 10 do15%.

Xendpay jest doskonałą alternatywą.

Być może planujesz transfer do konkretnego banku jak Hang Seng Bank, HSBC, Bank of China, Kwong Na Bank, China Construction Bank lub inny chiński bank. Gdziekolwiek chcesz przelać pieniądze, czy to do San Pol Kongu, Wong Tai Sina, Kowloon City, Wu Kai Wong Chuk SHA hang, Tsim Sha Tsui, czy gdziekolwiek indziej w Hongkongu, Xendpay umożliwi Ci  tani, szybki i bezpieczny przelew.

Dlaczego warto wybrać Xendpay?

• Bezpieczeństwo -Zaufało nam już tysiące osób i przedsiębiorstw na całym świecie, które łącznie przesłały z nami ponad 2 miliardy dolarów.

• Opłacalność-Oferujemy konkurencyjny kurs wymiany dolara hongkońskiego po niskich opłatach transferowych.

• Wygoda-założenie konta oraz dokonywanie transferów w Xendpay jest naprawdę wygodne, ponieważ wszytko dzieje się online.

Załóż konto w Xendpay aby dokonać przelewu do Hong Kongu już teraz.