Kryzys w Grecji znacząco wpłynął na zachwianie się międzynarodowych rynków walutowych oraz papierów wartościowych. Dodatkowo, bardziej restrykcyjne podejście banków w stosunku do klientów zmniejszyła aktywność Polaków na polu inwestycji zagranicznych.

Eksperci mówią, że mimo pewnych utrudnień, z uwagi na obecną sytuację w Grecji, inwestycje w tym kraju naprawde się opłacają, i zachęcają Polskich inwestorów do kupna nieruchomości.

Ceny nieruchomości w Grecji wciąż spadają, jednak eksperci przewidują, że kraj ten ostatecznie podniesie się z kryzysu i gospodarka grecka się unormuje.

Na greckim rynku nieruchomości znajduje się monóstwo ofert dostępnych dla inwestorów dysponujących różnymi budżetami. 

Warto zainwestować w nieruchomości w niewielkich nadmorskich miejscowościach, ponieważ ceny są mniej wygórowane niż w popularnych kurortach. 

Jeżeli masz zamiar zainwestować w nieruchomość w Grecji, tworząc tam świetne miejsce na wakacyjny wypoczynek, lub wynajmując posiadłość turystom, będziesz musiał zastanowić się nad metodą przelewu pieniędzy.

Czy wysyłasz pieniądze z Polski, zamieniając złote na euro, czy też z innego kraju spoza strefy euro, przelew funduszy do Grecji jest niezywkle łatwy i wygodny dzięki internetowej platformie Xendpay.

Zarówno otwarcie jak i zarządzanie kontem nic nie kosztują, więc nie czekaj i załóż konto już teraz. Rejstracja do niczego nie zobowiązuje.

Nasza firma kupuje waluty w ilościach hurtowych, więc możemy zaoferować naszym klientom korzystne, konkurencyjne kursy. 

Przelewy online są także bezpieczne. Posiadamy autoryzację FSA oraz podlegamy brytyjskiemy Urzędowi Skarbowemu. Dodatkowo należymy do SWIFT, co daje Ci pewność, że Twoje fundusze dotrą pewnie i sprawnie na konto odbiorcy.