Z pewnością masz konto w banku, a Twój bank umożliwia przelewy zagraniczne w wielu walutach. Najprawdopodobniej w ofercie Twojego banku jest także możliwość wysłania pieniędzy do Czech. Jeżeli jednak miałeś okazję przejrzeć ofertę swojego banku, to zapewne wiesz, że tak naprawdę nie mozesz przewidzieć dokładnego kosztu oraz czasu trwania przelewu. Dodatkowo oferowany kurs wymiany złotego na euro czy korony czeskie, też z pewnością nie jest rewelacyjny.

Warto rozważyć alternatywny sposób na przelew do Czech, jak na przykład wysłanie pieniędzy online przez internetową platformę płatniczą Xendpay.

Xendpay jest filia brytyjskiej firmy finansowej RationalFX, obie firmy należą do Rational Group. Mimo iż siedziba Xendpay znajduje się w Londynie, oferujemy usługi przelewów zagranicznych klientom w całej Europie, a także wielu innych krajach świata.

Z Xendpay możesz wysłać pieniądze do Czech,ale także Chin czy Stanów Zjednoczonych.Xendpay został stworzony z myśla o ludziach ceniących sobie czas i wygodę,ale także bezpieczeństwo.

Dzięki Xendpay możesz dokonać przelewu z Polski do Czech za pomocą kilku kliknięć, mając pewność, że Twoje pieniądze, jak i dane osobowe są bezpieczne.

Jak wygląda przelew z Xendpay:

Pulpit rock

Jeżeli korzystasz z bankowości internetowej, dokonanie zlecenia będzie jeszcze szybsze. Zleć transfer bankowy na nasze polskie konto złotówkowe w PEKAO SA.

Dlaczego właśnie Xendpay?

  • Założenie konta oraz korzystanie z platformy jest całkowicie darmowe
  • Xendpay umożliwia Ci wysłanie pieniędzy do ponad 70 krajów świata 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniuNasze opłaty oraz kursy wymiany są transparentne, po zalogowaniu na swoim koncie możes spradzić bierzący kurs wymiany
  • Xendpay oznacza wygodę-wysyłaj od 100 do 12,000 złotych bez wysyłania dokumentów
  • Xendpay jest bezpieczne- używamy takich samych zabezpieczeń jak w przypadku bankowości internetowej, mamy autoryzację FSA oraz jego odpowiedników na terenie całej Unii Europejskiej.

OTWóRZ KONTO XENDPAY-TO PO PROSTU Się OPŁACA!