Jeżeli planujesz przelew na Cypr, z pewnością wiesz, że poza bankami, nie istnieje wiele opcji, które oferują wysłanie pieniędzy do tego kraju. Planując przelew, z pewnością szukasz opcji niedrogiej, wygodnej i bezpiecznej. Xendpay może okazać się najlepszym rozwiązaniem.

Jako posiadacz konta w Xendpay masz możliwość zlecenia przelewu na Cypr z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie, jedyne czego potrzebujesz to dostęp do internetu. Zaoszczędź na naszych niskich opłatach i korzystnych kursach wymiany złotówek na euro. Mało tego, jeżeli konto odbiorcy jest w funtach lub dolarach, nie będzie to problem-Xendpay dokona wymiany złotówek na jedną z tych walut.

Interesuje Cię przelew do konkretnego banku na Cyprze? Zastanawiasz się czy przelew do tego banku jest możliwy? Czy to Marfin Popular Bank, Alpha Bank czy jakikolwiek inny bank na Cyprze, bez problemu wyślesz tam pieniądze!

Co to jest Xendpay?

Xendpay Ltd jest agentem firmy RationalFX, oferującej usługi dewizowe. Obie firmy należą do Rational Group i mają siedzibę w Londynie. Nie zmienia to faktu iż z Xendpay mogą korzystać klienci ze wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz wielu innych krajów świata. Xendpay stworzyło internetową platformę płatniczą, która sprawia,że wysłanie pieniędzy na Cypr, czy do innego kraju jest łatwe i wygodne.

Dlaczego warto wybrać właśnie Xendpay?

  • W przeciwieństwie do banków, nie zarabiamy na przetrzymywaniu Twoich pieniędzy zanim zostaną wysłane do odbiorcy, dlatego przelewy zlecone z Xendpay, najczęściej docierają do odbiorcy w przeciągu 1-3 dni roboczych.
  • Banki nie podadzą Ci kosztu przelewu oraz kursu po jakim wymienisz złotówki, dla odmiany w Xendpay wszystko jest transparentne. Sprawdzisz koszt przelewu oraz kurs wymiany zanim zatwierdzisz przelew.*
  • Aby zlecić przelew na Cypr lub do innego kraju, nie musisz nigdzie dzwonić, aby potwierdzić przelew, nie musisz wypełniać papierów, po prostu wpisz potrzebne dane w formularz online i gotowe!W platformie Xendpay, możesz sprawdzić status swojego przelewu. Powiemy Ci, gdy wyślemy pieniądze do banku odbiorcy. 
  • Zapisz dane swoich dobiorców, aby w przyszłości robić zlecenia przelewów w Xendpay jeszcze szybciej i sprawniej.
  • Posiadanie konta w Xendpay i korzystanie z niego jest darmowe, a sama rejestracja nie jest wiążąca, więc nie jesteś zobowiązany do korzystania z naszych usług

Jak zrobić przelew na Cypr z Xendpay: 

jak

*Wyślemy Twoje pieniądze do odbiorcy, po tym jak Twoja wpłata trafi na nasze konto klienckie. Jeżeli nie planujesz przelewu z Polski,  nie ma problemu! Dokonasz wpłaty na nasze konto w innym kraju, w zależności od tego gdzie mieszkasz, oraz tego czy taki przelew będzie dla Ciebie korzystny.

Jeżeli masz pytania odnośnie naszych serwisów, poszukaj odpowiedzi tutaj lub napisz do nas przez formularz kontaktowy.