Musisz pilnie przesłać pieniądze do Chile a zlecenie przelewu do tak odległego kraju wydaje Ci się nieprawdopodobne?

 Przeczytaj ten tekst! Wyjaśnimy Ci, dlaczego dla Xendpay nie ma rzeczy niemożliwych! 

 Xendpay posiada ponad siedmioletnie doświadczenie w przeprowadzaniu międzynarodowych płatności. Przetransportowaliśmy już bezpiecznie ponad 3 miliardy dolarów. Dzięki naszemu oddaniu i rzetelności pozyskaliśmy zaufanie dziesiątek tysięcy klientów zarówno prywatnych jak i firm, którym każdego roku pomagamy oszczędzić na taryfach i kursach wymiany. 

Dlaczego warto zdecydować się na wykonanie zagranicznego przelewu drogą internetową?

  •  Wysyłanie pieniędzy przez Internet pozwala uniknąć kolejek w biurach wysyłek pieniężnych czy procedur wymagającyh wypełnienia tony formularzy w banku- jest dużo wygodniejsze. Potrzebny jest jedynie dostęp do Internetu. Serwis jest dostępny przez 24 godziny na dobę online, dzięki czemu sam decydujesz kiedy i skąd chcesz wykonać transfer.
  • Przy naszych konkurencyjnych kursach wymiany i niskich kosztach transferowych można zaoszczędzić znaczącą sumę pieniędzy przy regularnych przelewach do Chile.
  • Opcja online zabiera niewiele czasu. Cały proces jest zorganizowany i pozwala oszczędzić sporo czasu. Wszystko, czego wymagamy to załączenie danych bankowych destynacji po raz pierwszy. W ten sposób częste przesyłanie pieniędzy na to samo konto będzie dużo szybsze.
  • Zarówno Twoje pieniądze jak i dane są z nami stuprocentowo bezpieczne. W Xendpay jesteśmy autoryzowani przez Brytyjską Radę Finansową (FSA) do przeprowadzania międzynarodowych płatności na całym świecie. Wszystkie nasze procedury są ściśle kontrolowane aby powierzone nam środki i informacje pozostały bezpieczne aż do chwili gdy transfer jest kompletny. W celu zasięgnięcia dalszych informacji zalecamy do zapoznania się z naszymi informacjami regulacyjnymi lub zgłoszenia się do nas w celu konsultacji.

Przesłanie pieniędzy do Chile z Xendpay zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Zarejestruj się już teraz aby zyskać więcej dzięki naszym kursom wymiany i dokonywać przelewów zagranicznych w czasie jak najdogodniejszym dla Ciebie. Otworzenie konta nie zobowiązuje w żadnym stopniu do korzystania z naszych usług i jest zupełnie darmowe.