Istnieją trzy główne opcje jeżeli planujesz przelew pieniędzy na Barbados. Wybór opcji może zależeć od kwoty która zamierzasz wysłać, od nadawcy, a także od planowanej częstotliwości przelewów.

Wybierając swojego usługodawcę upewnij się, że wybrałeś najlepszą i najbardzej opłacalną z opcji.

Być może interesuje Cię przelew na konto do konkretnego banku na Barbadosie? Na przykład na konto w FirstCaribbean International Bank lub Barbados National Bank. Twój bank może mieć w ofercie przelew na Barbados, jednak musisz liczyć się z wysokimi kosztami.

Możliwa jest także druga opcja. Skorzystanie z oferty popularnych firm transferowych, które chwalą się pokaźną liczbą placówek na całym świecie. Umożliwiają także transfer pieniędzy do nadawców którzy nie posiadają kont bankowych. Jednak podobnie jak w przypadku banku, musisz liczyć się z wysokimi prowizjami oraz słabym kursem wymiany waluty.

Jeżeli nie jesteś usatysfakcjonowany ofertą banków oraz popularnych firm transferowych , Xendpay może okazać się najlepszą alternatywą.

Wybierając Xendpay wybierasz opcję szybką, łatwą, wygodną, niedrogą, a przy tym bezpieczną. Dzięki naszej internetowej platformie płatniczej,zlecenie  przelewu na Barbados zajmie Ci zaledwie kilka minut. Dodatkowo masz dostęp do platformy 24/7 co pozwala Ci na zlecenie przelewu w dowolnym czasie.

Nasze kursy wymiany często okazują się dużo korzystniejsze niż te oferowane przez banki lub firmy transferowe, a nasze opłaty za transakcje są najczęściej dużo niższe.

Załóż bezpłatne konto w Xendpay już teraz i wyślij pieniądze na Barbados!