W Austrii istnieje stosunkowo liczna grupa osób polskiego pochodzenia, a liczba nowych emigrantów, głównie zarobkowych wciąż rośnie.

Wielu rodaków zajmuje w Austrii wysokie pozycje społeczne. Mieszka i pracuje tam wielu studentów, artystów oraz fachowców różnych zawodów :lekarzy specjalistów, inżynierów, architektów i techników. Polacy zakładają także przedsiębiorstwa i rejestrują firmy jedno lub wieloosobowe. Tylko w okresie trzech minionych lat, w Wiedniu zarejestrowano 6,000 polskich firm!

Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo, a z Polską łączą Cię interesy lub wysyłasz pieniądze rodzinie lub spłacasz kredyt, znalezienie najlepszego sposobu na dokonywanie opłat i transferów zagranicznych może być czynnikiem znacznie wpływającym na Twój budżet, szczególnie jeśli dokonujesz przelewów międzynarodowych regularnie. Czy jest sposób na niedrogie, a bezpieczne przelewy międzynarodowe?

Jasne!

Xendpay to internetowa platforma płatnicza, produkt brytyjskiej firmy maklerskiej RationalFX przez którą dokonywanie przelewów międzynarodowych jest niezywkle łatwe i wygodne!

Po szybkiej rejestracji i potwierdzeniu hasła możesz dokonywać przelewów międzynarodowych bez konieczności wychodzenia z domu! Wystarczy kilka kliknięć!

  • Wybierz preferowaną formę wpłaty: kartą bankową lub przelewem
  • Skorzystaj z konkurencyjnie dobrych kursów wzmiany
  • Uzyskaj dostęp do swojego konta i możliwości zlecenia transakcji 24/7
  • Dokonuj przelewów po niewielkich kosztach

Zaufały nam tysiące klientów indywidualnych i biznesowych. Dołącz do nich i przekonaj się jakie korzyści przyniesie Ci współpraca z RationalFX i korzystanie z serwisu Xendpay!
Zarejestruj się już teraz lub zadzwoń do nas +48 61 880 0118  +44 (0) 207 220 8173

 

Dowiedz się więcej:

Elektroniczny transfer do Kanady

Przekazy pieniężne z Irlandii do Polski