Jeszcze kilka lat temu, jedyną opcją na dokonanie przelewu do Argentyny było skorzystanie z usług banku lub popularnych firm transferowych. Przelew był nie tylko kosztowny, ale wymagał cierpliwości ze strony odbiorcy, który musiał czekać na odbiór pieniędzy przynajmniej kilka dni. Dzięki nowoczesnej technologii i internetowi, dziś przelewy do Argentyny są dużo szybsze, łatwiejsze i wygodniejsze.  Xendpay jest przykładem wykorzystania nowinek technicznych, oferując klientom bezpieczny i opłacalny sposób na przelew pieniędzy do Argentyny drogą online.

Jakie są zalety z korzystania z platfromy płatniczej Xendpay?

  • Wygoda- z Xendpay możesz dokonać zlecenia przelewu online 24/7
  • Oszczędność- nasze kursy wymiany są konkurencyjne, a nasze opłaty niewielkie, sprawdź nasze opłaty tutaj
  • Bezpieczeństwo- serwis Xendpay podlega autoryzacji Urzędu Kontroli Rynków Finansowych FSA oraz regulacjom Urzędu Skarbowego

Przelew z Xendpay

W Xendpay proponujemy klientom prosty serwis po niskich kosztach. Dokonanie przelewu z Xendpay jest banalnie łatwe. Wystarczy abyś założył bezpłatne konto, wypełniając krótką formę online; następnie dodał dane odbiorcy, takie jak numer ich konta oraz adres ich banku oraz kod SWIFT.

Oczywiście będziesz musiał określić walutę w której Twój odbiorca odbierze przelew. Niestety na chwilę obecną nie dokonujemy przelewów w Argentyńskim peso. Realizujemy przelewy do Argentyny w funtach, dolarach amerykańskich oraz w euro. Należy jednak pamiętać, że jesteśmy firmą zajmującą się wymianą walut, dlatego też transakcje w tej samej walucie (wpłata oraz wypłata w tej samej walucie) nie są przez nas akceptowane.

Dokonując wpłaty na nasze niezależne konto klienckie w banku Barclays, możesz wybrać pomiędzy kilkoma metodami płatności, na przykład zlecając przelew bankowy, płacąc kartą lub używając systemów iDeal lub ELV.

Po otrzymaniu Twojej wpłaty będziemy mogli kontynuować proces przelewu, dokonamy przewalutowania, oraz wyślemy pieniądze na konto odbiorcy.

 

Dokonaj przelewu do Argentyny już teraz.