W związku z rosyjskimi sankcjami finansowymi podjęliśmy krok w kierunku zawieszenia płatności do iz Rosji i Białorusi. W przypadku jakichkolwiek pytań wyślij e-mail do naszego zespołu wsparcia na adres support@xendpay.com

TWOJE PIENIĄDZE. TWÓJ WYBÓR

Nasza oferta “Płać Ile Chcesz*” czyni nas pierwszym na świecie serwisem do transferów pieniężnych, gdzie klient ma władzę decydowania o płatnościach.
Tutaj możesz dowiedzieć się więcej na temat naszych celów i co sprawia, że jesteśmy inni.

CHCEMY ULEPSZYĆ TRANSFERY PIENIĘŻNE

Znamy moc przekazów które mogą przyczynić się do czegoś dobrego.
Dlatego teraz chcemy przenieść nasze usługi na wyższy poziom.
Zbudowani przez zespół zdeterminowany, aby przyczynić sie do zmian, naszym priorytetem zawsze były oszczędności. Płać Ile Chcesz* to sposób na rozpoczęcie konwersacji, która zachęci społeczność do działania razem.
Razem z Xendpay jesteśmy dumni, że posiadamy prawdziwa alternatywę na rynku przekazów – której celem jest zmiana przemysłu na lepsze. Razem możemy tam dotrzeć.

JESTEŚMY LEPSI PONIEWAŻ…

Xendpay oferuje najlepsze z możliwych usługi i pozwala na wprowadzanie zmian.
Jak to robimy…
OSZCZĘDZASZ

OFERUJEMY WSPANIAŁE USŁUGI

Nasze nowe i łatwo zrozumiałe kursy walut czynią nas, aż piętnaście razy tańszymi od banku. Nie zamierzamy wydawać pieniędzy na szpanerskie reklam, aby do dotrzeć do klientów.
Dbamy o wszystkie oszczędności, aby móc przeznaczyć je dla naszych klientów. Nie chowamy się za numerami czy słowami, które trudno zrozumieć.
DECYDUJESZ

TO TY POSIADASZ WŁADZĘ

Rekomendujemy niektóre z opłat, ale pozostawiamy wybór dla ciebie. Tylko ty decydujesz ile warte są nasze usługi, wybierając kwotę do zapłaty.
To wspaniała możliwość wsparcia we wspólnym wprowadzaniu zmian. Nigdy więcej wygórowanych opłat za przekazywanie pieniędzy w bezpieczny sposób.

JAK TO ROBIMY

Podczas pierwszego przekazu, Płać Ile Chcesz to innymi słowy dobrze znany system płatności, gdzie klient decyduje ile warte są nasze usługi. Jeżeli jesteś zadowolony możesz zapłacić więcej, jeżeli nie, zapłać mniej. Zalecana opłata odpowiada kosztom usługi i jest podana klientom jako wskazówka, ale to klienci posiadają prawo decyzji: od małej sumy po większe kwoty pieniężne.
Sending money is still as easy as ever
1

ROZPOCZNIJ TRANSAKCJĘ

Oblicz koszta wysyłanej płatności
2

ZOBACZ SWOJE OSZCZĘDNOŚCI

Zobacz ile zyskujesz i porównaj to z konkurencją
3

WYBIERZ ODBIORCĘ I METODĘ PŁATNOŚCI

Powiedz do kogo chcesz przesłać pieniądze. Jak zamierzasz nam zapłacić i jak planujesz dokonać przekazu.
4

ZADECYDUJ ILE NAM ZAPŁACISZ

Pay the suggested fee or choose another amount. Spread the word so we can keep going for longer.

WYŚLIJ PIENIĄDZE

Czuj się bezpieczny posiadając najlepszą z możliwych usług. Każdy informowany jest poprzez wiadomości e-mail o tym gdzie są pieniądze.

*PWYW applies to transfers up to £2000 per annum or equivalent in your sending currency.

NASZA MOTYWACJA NA ZMIANY

Chcemy dokonywać zmian, ponieważ.

ROZGŁOŚ INFORMACJE I OSZCZĘDZAJ

ROZGŁOŚ
INFORMACJ
POWIĘKSZ SPOŁECZEŃSTWO
OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE