W związku z rosyjskimi sankcjami finansowymi podjęliśmy krok w kierunku zawieszenia płatności do iz Rosji i Białorusi. W przypadku jakichkolwiek pytań wyślij e-mail do naszego zespołu wsparcia na adres support@xendpay.com

Partnerzy Xendpay

Xendpay to pierwszorzędny na rynku serwis transferów pieniężnych, z siedzibą w centrum Londynu. Xendpay oferuje przekazy pieniężne online do klientów biznesowych i indywidualnych po niskich cenach. Celem platformy jest oszczędność pieniędzy klientów przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

Dlaczego warto dołączyć do Xendpay:

  • Zdeterminowani osiągnąć sukces, dążymy do zaoferowania najlepszych z możliwych usług
  • Utrzymujemy integralność i szczerość we wszystkich działalnościach
  • Jesteśmy warci zaufania, posiadamy szacunek i naszym głównym zainteresowaniem są nasi klienci, partnerzy, dostawcy i wiele innych
  • Staramy się znaleźć tanie rozwiązania na przekazy pieniężne i wciąż udoskonalamy nasze usługi
  • Pozostajemy innowacyjni by wyprzedzać konkurencje

 

Jeżeli jesteś partnerem biznesowym lub indywidualnym i twoi klienci potrzebują serwisu do przekazów pieniężnych, możemy dodać wiele korzyści do obu przypadków, ciebie i twojego klienta. Nasz program współpracy zapewnia, że każdy klient zostaje przekonany, wyszukany i uznany. Daje to tobie możliwość do śledzenia sukcesów wszystkich kampanii czy notowań.

Nie ważne czy jesteś partnerem bliźniaczej strony, finansowym doradcą, konsultantem migracji, właścicielem strony, założycielem blogu. Jeżeli wiesz, że twoi klienci będą przelewać pieniądze, albo sam planujesz przelew i czujesz, że może to zapoczątkować udaną współpracę, kliknij na poniższe okno lub wyślij wiadomość e-mail na affiliates@xendpay.com, aby omówić stworzenie korzystnej umowy.

Aplikuj teraz

 

 

Przeczytaj nasz program członkostwa

Przeczytaj ogólną umowę na członkostwo